Leden

Natěšení po vánočních prázdninách jsme se opět setkali v naší třídě a ihned jsme se pustili do práce. Začali jsme chodit do nové relaxační místnosti – snoezelenu, ktera byla otevřena ještě před vánočními prázdninami. V této místnosti se nám velice líbí, protože je tam plno zajímavých věcí – bublinkové válce, houpačka, vodní postel, vibrační panel. Krásně si tam odpočineme. V lednu jsme vyráběli výrobky se zimní tématikou, povídali jsme si o svátku Tři králové, hráli jsme si na zvířátka a tančili jsme. Chodili jsme na procházky, při kterých jsme pozorovali zimní přírodu. Při hodinách hudební výchovy jsme chodili do Muzikoterapie, kde jsme hráli na bubínky a na různá chřestidla. Posledního ledna jsme si rozdali osvědčení a nyní se těšíme na únor, ve kterém na nás čeká karnevalové radovánky.

Bc. Eliška Baranjová